Новий Jeep Wrangler: перші фотографії інтер'єру


Опубликованно 14.11.2017 01:53

Новий Jeep Wrangler: перші фотографії інтер'єру

Компанія Jeep опублікувала перші фотографії інтер'єру позашляховика Wrangler нового покоління. Тиждень тому був показаний екстер'єр моделі, але ні тоді, ні зараз виробник не надав жодних даних про технічну начинку машини. Всю інформацію розкриють тільки в кінці листопада на моторшоу в Лос-Анджелесі, де відбудеться прем'єра «Рэнглера».

Судячи по знімках, інтер'єр у позашляховика зміниться повністю. З'явиться мультимедійна система з великим екраном і дисплей на приладовій панелі, але деякі стилістичні елементи залишаться такими ж, як у нинішній машини. Наприклад, клавіші склопідйомників, як і раніше будуть розташовані на центральній консолі.

За попередньою інформацією, Jeep Wrangler, як і раніше, буде рамним. Позашляховик отримає алюмінієві кузовні панелі, нову повнопривідну трансмісію і восьмиступінчасту автоматичну коробку передач ZF.

У гамму двигунів увійде бензинова «четвірка» об'ємом два літри і шестициліндровий агрегат 3.6. Пізніше не виключена поява дизеля і гібридної модифікації.Категория: Автомобили