У Києві пройшла екологічна акція від компанії ToyotaРеклама


Опубликованно 15.11.2017 02:11

У Києві пройшла екологічна акція від компанії ToyotaРеклама

21 жовтня в Києві пройшла щорічна экоакция “Купив машину? Посади дерево!“, ініційована Тойота-Україна " та міжнародним благодійним фондом “Україно! Я за тебе!“. За традицією у заході взяли участь партнери та клієнти компанії, а також її працівники разом зі своїми сім'ями.

З 2007 року компанією було висаджено понад 4 000 зелених насаджень, а під час теперішньої акції були посаджені 250 зелених насаджень. Головна мета проекту — озеленення міста, а також створення японського саду (навпроти салону Тойота Сіті Плаза, проспект С. Бандери, 24-Б), де кожен міг би приємно провести час і відкрити для себе японську культуру. Завершити цей амбітний проект планується вже через кілька років.

Тойота Мотор Корпорейшн ініціює висадки дерев і кущів у різних країнах світу і приділяє велику увагу питанням охорони навколишнього середовища, особливо в тих регіонах, де розташовані виробничі потужності компанії. Крім того, Тойота-Україна має сертифікат системи екологічного менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 14001:2015, що підкреслює шанобливе ставлення компанії до навколишнього середовища.

Тойота Мотор Корпорейшн також є глобальним новатором у розробці та випуску автомобілів з гібридним двигуном. Ще 20 років тому компанія представила перший у світі серійний гібридний автомобіль Toyota Prius, а зараз гібридні силові агрегати від Toyota вважаються одними з кращих на ринку. Сьогодні в Україні можна придбати 5 гібридних моделей автомобілів: Toyota Rav 4h, а також 4 гібридні моделі Lexus — NX, RX, LC і флагманський седан Lexus LS.

За додатковою інформацією про Toyota, включаючи ціни, звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Toyota в Україні.Категория: Автомобили