Tesla Model 3 в Україні: терміни появи і ціна


Опубликованно 06.12.2017 00:58

Tesla Model 3 в Україні: терміни появи і ціна

До недавнього часу "бюджетний" електрокар Tesla Model 3 могли замовити лише співробітники компанії і наближені до них. А вже 21 листопада стало відомо, що машина стала доступна стороннім покупцям: тим, хто хто вніс депозит під час презентації "трійки" (1 квітня минулого року), готовий доплатити за пакети Long Range і Premium Interior і, до того ж, вже є власником електромобіля Model S або X. Зважаючи на початку загального старту продажів, "Автоцентр" звернувся за коментарем до компанії Tesla Club Ukraine, щоб дізнатися, коли Tesla Model 3 приїде в Україну і скільки вона буде коштувати.

За словами Олени Артеменко, співзасновника Tesla Club Ukraine, в Україні новий електрокар варто очікувати не раніше другої половини 2018 року. Ціна Tesla Model 3 в базовій версії складе 35 тис. доларів + ПДВ. З мінімальними опціями автомобіль буде коштувати 45-50 тис. доларів без урахування податків.

Необхідно відзначити, що в Україні Tesla Model 3 – один з самих очікуваних автомобілів. Тільки Tesla Club Ukraine отримав 100 замовлень на машину. Щоб замовити, потрібно внести передоплату у розмірі 1 тис. євро, а в якості країни доставки вибрати Польщу.Категория: Автомобили