У Києві хочуть дозволити 80 км/год на 22 вулицях: список


Опубликованно 11.02.2018 05:28

У Києві хочуть дозволити 80 км/год на 22 вулицях: список

З 1 квітня 2018 року в Києві планують збільшити дозволену швидкість для автомобілів до 80 км/год на певних ділянках доріг.

Про це повідомив заступник міського голови Володимир Прокопів в блозі в газеті Сегодня.

За словами чиновника, столична влада розробляє проект рішення “Про затвердження переліку ділянок вулично-дорожньої мережі, на яких швидкість руху транспортних засобів 80 км / год в обох напрямках“.

“Радує, що в цьому питанні позиція міської влади збігається з позицією водіїв. Адже на сайті петицій з'явилося звернення про збільшення дозволеної максимальної швидкості на деяких дільницях у місті. На сьогодні під ініціативою підписалися понад 9000 киян“, -нагадав Прокопів.

Ось список доріг, на яких хочуть дозволити 80 км/год:проспект Перемоги (від Повітрофлотського шляхопроводу до вул. Чорнобильська)Велика Кільцева дорога (від вул. Міської до перетину з вул. Газопровідної і від вул. Газопровідної до Мінського проспекту)вул. Міська (від вул. Стеценко до Гостомельського шосе)Кільцева дорога (від пр. Перемоги до вул. Трублаїні)просп. Оболонський (від вул. Богатирської до вул. Маршала Малиновського)Автодорога Р-69 (від вул. Озерної до міської межі Києва)просп. Бандери (від просп. Оболонського до Московського мосту)просп. Ватутіна (від Московського мосту до Керченської площі)вул. Набережно-Рибальська (від Гаванського мосту до вул. Електриків)Наддніпрянське шосе;Набережне шосе (від Поштової площі до Наддніпрянського шосе)Столичне шосе (до вул. Академіка Заболотного)вул. Саперно-Слобідська (від вул. Грінченка до Південного мосту)просп. Бажана (до Харківської площі)вул. Дружби Народів (від Деміївської площі до вул. Німанська)Броварський просп. (від просп. Визволителів до вул. Братиславській і від вул. Кіото до повороту на Княжичі)вул. Перова (від просп. Визволителів до вул. Навої)просп. Соборності (у разі встановлення розподільчого транспортного огородження)просп. Л. Курбаса;просп. Космонавта Комарова;вул. Борщагівська;Південний мостовий перехід.

Вулиці Олени Теліги в цьому переліку немає, тому експерти вважають, що там крутий підйом, а тому розігнатися до такої швидкості небезпечно.

Прокопів зазначив, що перелік доріг ще проходить узгодження, але якщо Київрада підтримає документ найближчим часом, підвищення швидкості до 80 км/год відбудеться вже з 1 квітня. При цьому в зимовий період із-за складних погодних умов на всіх столичних дорогах буде діяти єдине обмеження у 50 км/ч.

Зазначимо, що в Україні не відпрацьована чітка фіксація порушень швидкості. Відеофіксація може заробити влітку, якщо ВР встигне прийняти відповідний закон.

Нагадаємо, що з 1 січня 2018 року в Україні набула чинності нове обмеження швидкості руху транспортних засобів у населених пунктах - 50 км/год.Категория: Автомобили