Медсестра стверджує, що вона була звільнена за підтримку Дональда Трампа


Опубликованно 12.02.2018 00:16

Медсестра стверджує, що вона була звільнена за підтримку Дональда Трампа

Раніше в цьому місяці Ліззі Метьюз, Колорадо, подала цивільний позов до окружного суду США проти Денвера охорони здоров'я медичного центру престарілих менеджер Келлі Торрес і режисер гострої Марк Федо престарілих.

На 65-річний стверджує, що вона була звільнена після того, як пацієнт запитав її, хто вона думала, що зможе отримати перемогу на виборах в муках президентської кампанії 2016 року.

За даними Fox News, в ході короткої розмови Міс Метьюз сказала, що хоче Дональда Трампа на перемогу, додавши, що вона молиться за нього".

Пацієнт відповів: "О ні, я не хочу його".

Міс Метьюз стверджує, що її менеджер повідомив її офіційний скарзі про розмову через кілька днів.

Пані Торрес тоді звільнили Міс Метьюз на основі вона не працювала досить годин, і Володимир Федо прийнято рішення і постановив, медсестра права на поновлення в посаді.

Міс Метьюз звернувся з скаргою в рівній зайнятості та працевлаштування комісії, а також стверджували, що вони зазнали дискримінації на основі її Азіатсько-Індійського походження.

Вона вимагає повернути їй роботу з виплатою заробітку та відшкодування моральної шкоди, заподіяної втратити роботу, яку вона провела 27 років.

Ліззі Метьюз вважає, що вона була звільнена після того, як сказав пацієнт, вона була козирною прихильник. Фото: Саул Леб/фото AFP

"Фокс Ньюс" повідомив цивільний позов був поданий адвокатами Френсіс Калкін і Карен Ларсон.

"Дії підсудних припинення Міс Метьюз з роботи, без права на знову мотивувалося вправа Міс Метьюз' конституційно захищаються проводити асоціацію політичних поглядів", - сказано в позові.

“[Ці] дії викликали Міс Метьюз, щоб страждати від травм, що б охолодити особі звичайних стойко продовжувати займатися такою захисту конституційно.

"[Метьюз' супервайзери] нелегованих азіатських/індійських співробітників більш вигідно, включаючи, але не обмежуючись розрізнені дисципліни і з меншою увагою те, що доданий до міс Метьюз, що призвело до припинення її роботи без права на знову наймають за ознакою раси і національного походження."

У заяві, направленій у Фокс Ньюс, здоров'я Денвера сказав, що не буде коментувати розгляді судових справ, компанія не дискримінувати працівників за ознакою раси або етнічної приналежності.

"Як громадська лікарня, охорона Здоров'я Денвер має славну історію розмаїття та інклюзивності та вітаючи всіх," - йдеться в заяві.

"У нас є співробітники з різних областей, з різними переконаннями і старанно працювати, щоб забезпечити здоров'я Денвер продовжує забезпечувати середовище, в якому кожен може відчувати себе комфортно, доставки або отримання нашого світу-клас обслуговування".

alexis.carey@news.com.auКатегория: Бизнес