Skoda представила спеціальну модифікацію Fabia


Опубликованно 12.02.2018 03:19

Skoda представила спеціальну модифікацію Fabia

Компанія Skoda представила спеціальну модифікацію хетчбека Fabia – Edition R5, яка присвячена перемозі гоночних автомобілів марки в ралійної категорії WRC2. В цьому році виробник завоював чемпіонські титули в командному та особистих заліках.

Особливий хетчбек оснащений 125-сильним турбованим двигуном об'ємом 1,4 літра і семиступінчастою роботизованою коробкою передач з двома зчепленнями. Першу сотню такий автомобіль набирає за 8,8 секунди. Максимальна швидкість становить 203 кілометри на годину.

Незважаючи на те, що силова установка спецверсії залишилася такою ж, як і у звичайної Фабії, новинка все ж отримала кілька доопрацювань технічної начинки. Так, машину оснастили спортивної заниженою підвіскою і більш злим випуском.

Машини спецверсії будуть виключно білими з чорним дахом. Також вони отримають наліпки з написом WRC2 2017 champion на крилах і 17-дюймові колісні диски, які можна замовити у зеленому, білому або чорному кольорі.

Всього зберуть 1300 примірників Skoda Fabia Edition R5. Продажі новинки почнуться в лютому наступного року в 21 країні. На російському ринку Фабія більше не представлена.Категория: Автомобили