Ти в свою мрію?


Опубликованно 14.02.2018 00:39

Ти в свою мрію?

Дослідження також показує, шукати тільки чверть вважають, що їх робота дозволяє їм робити те, що вони роблять найкраще.

Нещасні працівники часто спочатку прийняв їх роботу, тому що зарплата або бажання зробити "правильно", інші, будь ласка, батьки, або вписатися в усвідомлювані соціальні норми, говорить психолог Сабіна читати, хто має на шукати нового телесеріалу мрії.

Інші вважали, інших варіантів не було на той момент.

Читала працівників, які можуть отримати вигоду від зміни кар'єри часто стримуються бар'єрів, таких як страх перед невідомим, невпевненість у собі, фінансові проблеми чи брак досвіду.

Психолог Сабіна читати каже, що працівники повинні бути інформовані про те, як їх робота змушує їх відчувати себе. Фото: Додається

Однак вона попереджає, що, залишаючись у роботі, які не узгоджуються з особистими цінностями і сильні сторони можуть мати високу вартість для працівника, емоційного, психологічного, фізичного та реляційних благополуччя.

"Нам не потрібно, щоб завершити офіційну оцінку, щоб сказати нам, що це час, щоб розглянути зміна кар'єри чи роботи," читала.

“Просто бути в курсі того, що ми відчуваємо і ведемо себе, коли ми думаємо про роботу, витрачають часу на свою роботу, або відображати в день, що може дати нам досить гарне уявлення про те, як наша робота впливає на нас.

“Звичайно, ніяка робота не є досконалим, але якщо ми витрачаємо більше часу, відчуття тривоги, нудьги, расцепляются, незафіксованих, образу або страх, ніж виконав, і займається, напевно, пора підвести підсумки і щоб краще зрозуміти, які аспекти роботи наповнюють нас і які елементи роз'їдають нам.

"Дуже часто люди відчувають необхідність дійти до самого дна, ми серйозно розглянемо зміна".

Детальніше: як знати, якщо настав час для нової роботи

Докладніше: працівники не потравив влітку

Вибираючи нову роботу, читаєте, важливо не думати в термінах Абсолюту.

"Не існує ідеальної роботи і малоймовірно, що будь-який з ролей задовольнити всі Ваші потреби", - говорить вона.

“Те, що ми хочемо в наших 20-х років, ймовірно, буде відрізнятися від того, що ми шукаємо в більш пізні роки.

“Однак, на кожному етапі, вкрай важливо розглянути наші цінності, природні сильні сторони і навички у нас є, крім практичних міркувань, як необхідної кваліфікації і фінансових вимог.

"Коли в сумніві, використовуйте ваші основні цінності та сильні сторони як Дорожня карта, що, коли потім, ми сподіваємося, приведе нас вистрибнувши з ліжка вранці більше днів, ніж ні!"

Психолог Сабіна читати допомагає кар'єрі Ісаак колл на роботу своєї мрії. Фото: Додається

ОДИН ЧОЛОВІК, ЯКИЙ СЛІД СВОЄЇ МРІЇ

Ісаак СОБР провів своє життя, адаптуючись до змін.

До того часу йому було 13 років, його батьки вже померли, він переніс усе навколо Кенії була прийнята Австралійська пара, і переїхала на іншу сторону світу.

Тепер сподіваються на перехід від роботи в якості аккаунт-менеджера для постачальника енергії на роботу своєї мрії в якості персонального тренера, - каже Кролл змінити не те, що лякає його.

"Зміна була настільки постійним в моєму житті, я швидко адаптуються", - говорить він.

“Поєднати те, що я люблю робити і заробляти на життя, це було головне завдання для мене, не стільки зміна аспект.

“Я виросла в традиційній манері, вважаючи, що вам потрібно було в дев'яти до п'яти, щоб бути успішним, тому було трохи страху на шляху до кар'єри, які я розглянула пристрасть.

"Враховуючи моє минуле і те, чого я досягла в житті, я боюся втратити це."

Новий шукати ТВ-шоу мрії слід подорож зміни кар'єри, такі як колл, так як вони ламаються бар'єри для досягнення своїх цілей і дізнатися практичні кроки, які необхідно зробити, щоб здійснити їхні мрії.

"Шоу пов'язувало мене з людьми в індустрії, і я провів тиждень, працюючи з встановленням Сем Вуд, сарай", - говорить він.

“Те, що я отримав більшість з шоу полягає в тому, що це перший крок.

"Тепер я розумію, наступний крок, наступний крок і наступний крок після цього".

Сб, 34, збирається вступити в сертифікат III, щоб стати кваліфікованим особистим тренером.

ВІСІМ ЧАСТИН СЕРІЇ 'РОБОТА МРІЇ' ПОЧИНАЄТЬСЯ В 4: 30 ВЕЧОРА В СУБОТУ, 27 СІЧНЯ, НА КАНАЛІ 9Категория: Бизнес