- Ми грали з вогнем, і це відгукнулося'


Опубликованно 09.03.2018 22:42

- Ми грали з вогнем, і це відгукнулося'

Мережа ресторанів швидкого харчування підняли його в першому півріччі прибуток на 17,3% - до $58,7 млн. виручки від $567.6 млн, збільшившись на 5,2 відсотка, підтверджуючи своє керівництво за повних року на 20%, зростання прибутку від того, що він говорить, що буде сильнішим у другому таймі.

Кисле увагу на результати оголошення, які відправили акції компанії занурюючись більш ніж на 9 відсотків до початку торгів у середу на 1,1 відсотка спад в Японії в той же магазин продажу після "обмеження" в меню над ключовою Різдвяний період гукнулося.

“У минулому році ми були змушені відвернутися 40 відсотків наших клієнтів. На деяких вулицях у Токіо ми стали причиною заторів і поліції", - сказав головний виконавчий Доміно Дон Мей.

"Піца-це подія харчовими продуктами в основному в Японії — це не повсякденне харчування заміна для більшості населення — адже Різдво і Новий Рік така велика подія і піца є одним з найбільших іноземних продуктів, які споживали в ці вікна, ми завжди боролися з здатність справлятися з об'ємом."

У спробі допомогти більш ефективно підготувати персонал замовлення, Японія Доміно урізати меню для набору піци, видалення можливості "персоналізація" — одна з ключових особливостей свого онлайн замовлення.

"Ми грали з вогнем протягом більшої частини року, і це відгукнулося," р-н Мей сказав. “Ми повністю зрозумів, що для нашого бізнесу. Ми втратили багато наших постійних користувачів. Ми бачимо, що коефіцієнт конверсії у нашій онлайн-платформі того — люди б пішли і вирішили розмістити замовлення".

У той час як він був "великий день", р-н Мей сказав, що це "не до розміру і масштабу ми прогнозуємо".

"Як ви знаєте, Доміно-це свіжий зроблений на замовлення компанії, тому, коли тому ми не зустріли в ємність, довелося викидати свіжі продукти", - сказав він.

Р-н Мей сказав, що компанія виправила помилку вчасно до Нового року, з продажу швидко відновлюється. "Наші як для любить тільки на 1,1 відсотка за перше півріччя, значить, це не кінець світу, але це був матеріал", - сказав він, додавши, що бренд мав репутацію "абсолютно не були пошкоджені в результаті.

Доміно Додано 58 нових магазинів в період до 2193, з 799 до Австралії і Нової Зеландії, 891 503 в Європі і в Японії.

Австралія та Нова Зеландія в той же магазин продажу зросли на 5,9 відсотка протягом перших п'яти тижнів другої половини. Доміно понизив річні продажі керівництво області на 6-8%, порівняно з 7-9 відсотків, при збереженні рекомендації для Європи і Японії.

Доміно будуть платити 40 відсотків-оплачені проміжні дивіденди 58.1 центів на акцію, що на 20 відсотків у минулому році.

Р-н Мей не буде коментувати акцію зниження цін. "Це рішення за акціонерами", - сказав він. "Чим я дійсно пишаюся тим, що ми є компанією, яка збирається рости NPAT на 20 відсотків у цьому році."

Сказала доміно аудит магазинах, розпочатої у відповідь на звинувачення у недоплати вже значною мірою закінчилося з 669 нарахованих австралійських магазинів, і 646 тих, які вимагають "яких-небудь дій".

За результатами огляду в 15 магазинах керується чотирма франчайзі випускається повідомлень про порушення на "різні питання", проводиться п'ять оцінок відкладається із-за зміни власника, і три зовнішніх аудитів. Десять магазинів не потрапили в полон до оцінки з-за того, що недавно відкрився.

"Ми були вкрай розчаровані тим, [що] чет франчайзі вирішив зробити неправильну річ," р-н Мей сказав. “Наше завдання-переконатися, що всі члени нашої команди перебувають під захистом, і ми будемо продовжувати аудит. Але так, ми були розчаровані цими людьми."

frank.chung@news.com.auКатегория: Бизнес