Китайці перетворили кросовер Acura MDX на пікап


Опубликованно 10.03.2018 16:21

Китайці перетворили кросовер Acura MDX на пікап

У новому пікапі від китайської компанії Jinbei неважко дізнатися Acura MDX третього покоління.

Враховуючи ціну в скромних $ 12 000 пікапу можна вже зараз передбачити успіх. Китайський виробник автомобілів Jinbei входить до складу більш відомого концерну Brilliance. Раніше, в 2016 році під маркою Jinbei на внутрішньому ринку з'явився кросовер Diazi - також дуже схожий на Acura MDX зовні. Ймовірно автомобіль користувався достатнім успіхом, щоб виробник продовжив створювати акуроподобные машини.

Про даної моделі пікапа маємо трохи інформації. Відомо, що нове творіння Jinbei будуть пропонувати тільки у чотиридверному виконанні. За габаритами він буде більше кросовер - 4745 мм в довжину при колісній базі в 2725 мм. Швидше за все, пікап Jinbei отримає 1,5-літровий бензиновий турбований двигун потужністю 154 л. с. і 6-ступінчасту механічну трансмісію. Привід буде виключно переднім.

Звичайно, всередині автомобіля не обійшлося без гігантського монітора мультимедійної системи - зараз у китайських виробників це тренд. Вартість автомобіля від Jinbei на місцевому ринку складе близько $ 12000.Категория: Автомобили