Автомобілі CITROЕN здобули перемогу в конкурсі "Автомобіль року в Україні 2018"


Опубликованно 14.04.2018 09:30

Автомобілі CITROЕN здобули перемогу в конкурсі

CITROЕN здобув подвійну перемогу в конкурсі "Автомобіль року в Україні 2018"!

Звання переможців удостоїлися моделі-бестселери Марки. По-перше, Новий CITROЕN С3 став кращим в номінації "Малий клас". По-друге, оновлений седан CITROЕN C-Elys?e – в категорії "Ціна/якість".

Конкурс "Автомобіль року в Україні" є одним з найбільш відомих і авторитетних в Україні. Журі конкурсу включає в себе провідних автомобільних експертів країни, які можуть повністю розкрити і зрозуміти характер автомобіля. Але також в увагу приймаються голоси українських автолюбителів, які відображають "вибір народу і гаманця". У підсумку оцінка автомобіля включає дві ключові складові, що робить її максимально об'єктивною. І в цьому році автомобілі CITROЕN заслужили відразу дві перемоги у своїх номінаціях в рамках конкурсу "Автомобіль року в Україні 2018"!

Насамперед, стильний хетчбек Новий CITROЕN C3 завоював перемогу в популярному сегменті "Малий клас". Автомобіль відразу запам'ятовується, оригінальним дизайном: округлі форми корпусу, захисні накладки Airbump, можливість двокольорового забарвлення кузова, безліч стильних декоративних елементів. Також перемогу Нового CITROЕN C3 забезпечив продуманий ергономічний салон і високотехнологічне оснащення: зручні і комфортні сидіння, широкий вибір різних варіантів обробки салону, сенсорний РК-дисплей з можливістю підключення смартфона.

А ще Новий CITROЕN C3 може похвалитися світовим ексклюзивом – вбудованою камерою CITROЕN ConnectecCam: з її допомогою можна робити незабутні фотографії, знімати відео про ситуацію на дорозі. Варто відзначити, що Новий CITROЕN C3 заслужено є одним з найпопулярніших автомобілів у своєму класі на європейському ринку, так і в Україні новинка вже знайшла чимало покупців.

Ще одну нагороду заслужив седан CITROЕN C-Elys?e – він став кращим в номінації "Ціна/якість". CITROЕN C-Elys?e пропонує всі ключові плюси для практичного покупця: європейська якість збірки, просторий салон, великий багажник, привабливу ціну.

Модель нещодавно оновилася і отримала змінену передню частину зі світлодіодами (LED) денного світла, мультимедіа систему з сенсорним РК-дисплеєм, нові варіанти колісних дисків і фарбування кузова. Також слід зазначити комфортабельну підвіску, яка добре згладжує нерівності українських доріг, і підготовку до суворих умов експлуатації: захист двигуна, додаткові ущільнювачі, тощоКатегория: Автомобили