Юристи кажуть, що Трамп тримати рот на замку


Опубликованно 16.04.2018 06:57

Юристи кажуть, що Трамп тримати рот на замку

Роберт Мюллер, спеціальний адвокат, який веде розслідування, є козирем кампанії вступила в змову з урядом Росії, щоб вплинути на вибори в його користь, просить про інтерв'ю з президентом, але Білий дім поки офіційно відповісти.

Містер Трамп публічно висловив, що він готовий відповісти на слідчих питання, але його адвокати сказали йому, що це погана ідея, згідно Нью-Йорк Таймс.

Дональд Трамп, на фото з першою леді Меланія Трамп говорить, що він готовий говорити слідчим. Фото: АФП/Мандель Нган

З посиланням на чотирьох осіб, знайомих з питанням, раз повідомляє, що юристи стурбовані містер Трамп міг бути звинувачений у брехня слідству, особливо враховуючи, що він регулярно ловлять на брехні, перебільшення і противоречишь сам собі.

Поки президент не зобов'язаний відповідати на запитання пана Мюллера під присягою, це Федеральний злочин, щоб брехати слідчим.

Більшість колишніх козир співробітники наздогнали зонд Росії — в тому числі Майкл Флінн, Пол Манафорт і Джордж Пападопулос — були пред'явлені звинувачення в обмані Федеральне бюро розслідувань та Міністерство юстиції.

Спеціальний радник Роберт Мюллер запросив Дональд Трамп сяде за інтерв'ю. Фото: AFP/невелика Саул Леб

Республіканці згодні з тим, що інтерв'ю Росії може бути Пастка для президента.

"Ідея поставити козир в кімнаті з п'ятьма або шістьма загартованими, дуже розумні юристи, які намагаються обдурити його і заманити його в пастку, було б дуже, дуже погана ідея", - сказав колишній Республіканський спікер Палати представників Ньют Гінгріч сказав Фокс Ньюс за останній місяць.

Коли його запитали, в січні, був він готовий поговорити з містером Мюллером, містер Трамп відповів: "я з нетерпінням чекаю цього, на самому справі".

“Ось історія, просто щоб ви зрозуміли. Не було ніякої змови. Немає жодних перешкод, і я з нетерпінням чекаю цього", - сказав він.

Президент вже давно сказав, що немає ніяких доказів російського змови і що зонд-це політична "Полювання на відьом", покликані пояснити принизливу поразку демократів.

Як раз вказує, якщо пан Трамп відмовляється від інтерв'ю, він міг би створити запеклу битву в суді, включаючи можливість, що президент може бути викликаний до суду для дачі свідчень перед великим журі.Категория: Бизнес