Пасажирів київського метро прямо у вагоні залило зверху водою з брудом


Опубликованно 15.05.2018 04:48

Пасажирів київського метро прямо у вагоні залило зверху водою з брудом

Вода зі стелі капала на два низки пасажирських місць, заливаючи сидіння і частина проходу. На мокрі сидіння ніхто не сідав, люди обурювалися "комфорту" поїздки і стовпилися в тій частині вагона, де було сухо.

У середу на пасажирів одного з вагонів метро на Святошинсько-Броварській лінії раптово полилася вода з даху, повідомляє "Сьогодні".

В шкарпетках і піджаку. У метро США люди проїхалися без штанів

За словами пасажира, вода зі стелі капала на два низки пасажирських місць, заливаючи сидіння і частина проходу. На мокрі сидіння ніхто не сідав, люди обурювалися "комфорту" поїздки і стовпилися в тій частині вагона, де було сухо.

"Вагон метро – дірявий, як решето. Їхав від "Театральної" до "КПІ" – на одяг і голову капає вода з брудом. Це, звичайно, не смертельно, але малокомфортно...", – розповідає один з пасажирів.

Як зазначає видання, у Київському метрополітені радять у разі неполадки скористатися переговорним пристроєм для зв'язку з машиністом і повідомити йому про проблему.

"Швидше за все, цей потяг вийшов з депо і потрапив під сильний снігопад, який засипав дах вагона, з-за чого тала вода, смывшая пил, почала затікати в вагон. Зазвичай в таких випадках перекривають вентиляцію, але цього разу вона була не перекрито", – пояснили в метрополітені.

У вагоні київського метро пасажирам на голову полилася тала вода

У вагоні київського метро пасажирам на голову полилася тала вода

Раніше прес-служба КП "Київський метрополітен" назвала найпопулярнішу і непопулярну станцію метро столичної підземки.Категория: Киев