Прихильники Саакашвілі принесли покришки до будівлі АП


Опубликованно 15.05.2018 04:48

Прихильники Саакашвілі принесли покришки до будівлі АП

В даний час прихильники Саакашвілі скандують "Ганьба" і "У відставку". Мітингувальники виступають в режимі вільного мікрофону. Обстановка на мітингу спокійна.

. Прихильники екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі принесли автомобільні покришки до Адміністрації президента України, де проходить мітинг, передає кореспондент РИА Новости з місця подій.

Під АП мітингують прихильники Саакашвілі. Онлайн-трансляція

Саакашвілі в понеділок був висланий Держприкордонслужбою в Польщу, з території якої він минулої осені незаконно прорвався на Україну, прорвавши кордони прикордонників та правоохоронців. Прикордонна служба Польщі підтвердила його прибуття до Варшави.

Кілька десятків прихильників Саакашвілі продовжують мітинг на вулиці Банковій. Мітингувальники принесли з собою кілька автомобільних покришок, але поки не запалюють їх. Будівля оточена співробітниками поліції та Національної гвардії України.

Прихильники політика періодично скандують "Ганьба", "У відставку". Мітингувальники виступають в режимі вільного мікрофону. Обстановка на мітингу спокійна.

Саакашвілі залишив Грузію після вступу на посаду нового президента країни Георгія Маргвелашвілі у листопаді 2013 року. Головна прокуратура Грузії заочно пред'явила екс-президента звинувачення за кількома кримінальними справами та неодноразово зверталася до української сторони з проханням про екстрадицію Саакашвілі.Категория: Киев