Нові BMW 3-Series і Mercedes B-Class покажуть на Паризькому автосалоні


Опубликованно 16.05.2018 06:30

Нові BMW 3-Series і Mercedes B-Class покажуть на Паризькому автосалоні

На Паризькому автосалоні, який пройде 2-4 жовтня 2018 року, покажуть відразу кілька цікавих новинок.

Серед новинок Паризького автосалону буде Mercedes B-Class нового покоління.

Новий B-Class створюється на тій же архітектурі, що і A-Class. Це означає, що B-Class запозичить у A-Class технології і двигуни. Його головними конкурентами стануть BMW 2-Series Active і Sports Tourer. Компанія Mercedes готується випустити не тільки новий B-Class, як модель 2019 року, а також A-Class Sedan, CLA і GLA другого покоління, а також кросовер GLB.

Peugeot готується випустити нове покоління Peugeot 208. Французам вже пора це зробити, так як 2008 поточного покоління з'явилося шість років тому. Новий хетчбек побудують на тій же платформі, яка використовувалася для Citroen C3 2017 року. У другій половині 2019 року з'явиться повністю електрична версія цієї моделі.

На Паризькому автосалоні в цьому році повинні показати Citroen C5 третього покоління. Але це буде, швидше за все, не серійна версія, а концепт. Чому ми так думаємо? Тому, що в минулому році Лінда Джексон, глава Citroen, сказала, що новий седан C5 дебютує в 2020 році.

Природно, не може оминути увагу Паризький автосалон компанія Renault. Очікується, що вона під час цього автомобільного шоу покаже нове покоління Clio, створеного на модернізованій платформі CMF-B. Цю новинку чекають багато, так як Clio IV вже виповнилося шість років.Категория: Автомобили