У нас тимчасово набрані назад автоматизації'


Опубликованно 12.06.2018 13:03

У нас тимчасово набрані назад автоматизації'

Головний виконавчий директор Елон Маск визнав, що критика справедлива, але сказав, що під час іноді-запальним конференц-дзвінка з аналітиками в середу, що це "цілком ймовірно" Тесла буде заробляти гроші і мати позитивний грошовий потік в третьому кварталі.

"Настав час нам стало вигідно", - сказав Маск, який також обіцяв в цьому місяці реструктуризації для досягнення цілей компанії. “Правда в тому, що ти не справжній, то, чесно кажучи. Це наша мета зараз".

Результати у середу показав Тесла розриваючи $US745.3 млн. (995.5 мільйонів доларів) готівкою в першому кварталі, багато в чому завдяки повільному зростанню обсягів виробництва моделі 3 мас-маркет електричний седан. Грошові опік може чинити тиск на компанії, щоб позичити або продати додаткові акції, щоб підняти більше грошей.

Відповідаючи на питання аналітика на селекторній нараді про всі важливі застереження для моделі 3, мускус обірвав його, назвавши питання сухою і "не круто". Потім він дозволив кілька питань від людини через YouTube.

Тесла почав квартал з $США3.96 млрд (5,29 млрд доларів США) в готівкових та їх еквівалентах, але, що впала до $США3.22 мільярда гривень (4,3 мільярда доларів) на кінець кварталу.

Компанія заявила у квітні, що вона не знадобиться в цьому році більше капіталу, так як він генерує додаткового грошового виробництва та продажу моделі 3 рости. Але модель 3 виробництво ще не на рівні 5000 в тиждень, що Маск обіцяв у минулому році. Це також той рівень, який необхідний для Тесла, щоб заробити гроші.

Проблеми з побудовою моделі 3с на заводі в Фримонте, штат Каліфорнія, було так погано, що протягом кварталу, що Маск написав у Твіттері, що він спить на фабриці, автоматизація переоцінюють і більше людей необхідні, щоб побудувати автомобілі. Сильні продажу автомобіля, ключ до отримання грошових коштів для оплати операційних витрат, фонду капітальних видатків і забезпечити майбутні виплати за боргами.

Компанія сказав в записці для інвесторів в середу, що модель 3 виробництво знаходиться на підйомі, і що він очікує, що рентабельність у другому півріччі, у відповідності із загальноприйнятими принципами бухгалтерського обліку.

"Це в першу чергу залежить від нашої здатності досягати модель 3 Обсяг виробництва 5000 одиниць на тиждень", - заявили в компанії. У своєму листі, Тесла сказав модель 3 виробництво 2270 в тиждень в кінці квітня, третій тиждень поспіль, що склало більше 2000.

Компанія заявила, що поліпшила виробничий модуль батареї протягом кварталу, долаючи великі проблеми, і він тепер розраховує натисніть 5000 модель 3с в тиждень на початку липня.

Модель 3 починається з $US35,000 ($46,750), але може легко перевищити $US50,000 ($66,780) із варіантами. Мускус сказав, що реструктуризація потребує позбавлення від сторонніх підрядників, які вийшли з-під контролю. "Ми будемо драїти черепашки на цьому фронті", - сказав він.

Він зізнався, що Тесла помилилися, додавши занадто багато автоматизації на заводі. "Ми тимчасово набрані назад автоматизації і вводить певні напівавтоматичних або ручних процесів, поки ми працюємо в кінцевому рахунку, повну автоматизацію взяти назад", - повідомляє компанія.

Тесла виклав рекордні $US709.6 мільйонів (947.8 мільйонів доларів) чистого збитку в першому кварталі, що становить втрати в розмірі $США4.19 ($5.60) за акцію. Без урахування разових витрат, таких як виплати на основі вартості акцій, компанія втратила $США3.35 ($4.47) за акцію. Виручка зросла на 26 відсотків від рік тому до $США3.4 млрд ($4,54 млрд).

Гігантські втрати в критичній квартал для 15-літньої компанії перевершили очікування Уолл-Стріт. Аналітики, опитані factset, очікували скоригований збиток у розмірі $США3.4 млрд ($4,54 млрд.) за акцію. Виручка перевищила оцінки $США3.28 млрд (4.38 мільярда доларів).

Протягом кварталу компанія спалив грошові кошти в розмірі US57 мільйонів доларів (76,13 млн.$) в тиждень. Акцій в компанії Tesla, яка базується в пало-Альто, штат Каліфорнія, впав більш ніж на 4% після закриття торгів після звіту про прибуток.

Міжнародне рейтингове агентство Moody's знизило боргові Тесли до "сміттєвого" ще в березні, попередження в момент, що Тесла не мав коштів для покриття $США3.7 млрд (4.94 млрд доларів) для звичайних операцій, капітальних витрат та заборгованості, які приходять на початку наступного року. Наприкінці минулого року В компанії було в загальній складності $US9.5 млрд (12.69 млрд) в довгострокові боргові зобов'язання. Тесла Інк. має тільки два прибуткових кварталів у свої майже вісім років як публічної компанії.

Компанія заявила, що скоротить капітальні витрати на 2018 рік з $США3.4 млрд ($4,54 млрд.) до $ 3 млрд. $(4,01 млрд дол.) і сказав, що це може бути подальше скорочення на основі генерувати готівку. Але це може уповільнити майбутнього розвитку продукту.

"Ми задаємося питанням, що витрати майбутніх періодів і як довго," аналітик CFRA Ефраїм Леві написав у записці для інвесторів.

Модель 3-це найважливіша частина плану Тесли здатний стати масовим автовиробником. В один момент він мав понад 500 000 потенційних покупців в списку очікування, але компанія заявила, що деякі пішли. Немає цифри були дані, але врахуйте, Тесла сказав, що це було близько US130 мільйонів доларів (173,63 млн.$) більше депозитів клієнтів.Категория: Бизнес