Компанія Buick представила концепт електричного кросовера


Опубликованно 10.07.2018 00:21

Компанія Buick представила концепт електричного кросовера

Прем'єра Buick Enspire відбудеться на автосалоні в Пекіні 25 квітня.

Компанія Buick представила концептуальний електричний кросовер під назвою Enspire. Публічна прем'єра новинки відбудеться на автосалоні в Пекіні 25 квітня. Отримає прототип в майбутньому серійну версію поки невідомо. Поки автовиробник лише зазначив, що новинка покликана дати уявлення про дизайні і технологіях, які застосують на майбутніх автомобілях компанії.

Кросовер оснащується електричною силовою установкою потужністю 557 к. с. Запас ходу Enspire становить 596 км До 100 км/год автомобіль може розігнатися за чотири секунди. Зарядити батареї на 80% можна всього за 40 хвилин.

Buick Enspire отримав задню частину кузова з великим нахилом і значні задні ліхтарі. Також кросовер оснащується масивної гратами радіатора, спойлером, збільшені бічні "спідниці" і світлодіодну оптику. В салоні машини, який отримав оздоблення деревом і замшею, встановлюється цифрова приладова панель, великий дисплей мультимедійної системи.

Всього в минулому році компанія Buick реалізувала близько 1,4 млн автомобілів. Приблизно 1,2 млн з них було продано в КНР.Категория: Автомобили