"Тако Белл", щоб відкрити 50 нових магазинів


Опубликованно 08.11.2018 07:10

Перераховані ресторан оператор Коллінз їжі, яка володіє правами на франшизу в Австралії, заявив у четвер уклала угоду з власником американської компанії Yum! Бренди відкрити більше 50 нових локацій Тако Белл в трьох штатах протягом наступних трьох років.

Коллінз харчовими продуктами відкрила своє перше місце розташування Тако Белл в сад, в минулому році в Брісбені і планує відкрити ще три в Робіна, Клівленда і Північно-озера до кінця цього року.

"Ми побачили величезний ентузіазм для бренду Тако Белл в Австралії, і це знаходить своє відображення в триваючої нормальної роботи нашого ресторану Аннерли," Коллінз харчовими продуктами, керуючий директор Грем Максвелл, - йдеться в заяві на ASX.

“Ми віримо в значний потенціал зростання "Тако Белл", і раді мати тверду впевненість ням! Бренди збільшення присутності Тако Белл у Квінсленді і на інші ринки".

Коллінз харчовими продуктами, сказав розгортання буде фінансуватися за рахунок наявних грошових коштів. Угода дає їй право першого пропозиції щодо створення нових ресторанів Taco Bell в інші держави.

"Тако Белл" Азіатсько-Тихоокеанський керуючий директор Тулі крім того, він сказав, що був "відгук запуску "Тако Белл" у Брісбені, і ми знаємо, що австралійський ринок жадає більше".

"Ми не можемо чекати, щоб дати наші палкі вболівальники в Австралії шанс насолодитися Тако Белл в більш містах по всій країні," сказав він в заяві.

Це вже третій раз Каліфорнійська Текс-Мекс ланцюг намагався зламати австралійський ринок. Він першим попрямував вниз під на початку 1980-х, але був поданий позов в місцевий ресторан з аналогічною назвою.

Тако Белл повернувся в 1997 році з низкою магазинів, але до 2005 року знову покинув країну. Ланцюг буде йти вгору проти подібних Гузман р Гомес і божевільний хутро, який вийшов на ринок у вересні.

Гусман р Гомес нещодавно забезпечених $44 млн інвестицій від TDM зростання партнерів, але австралійський повідомила вона боролася у фінансовому відношенні в останні роки, опублікувавши $1,6 млн збитку в 2017 році.

frank.chung@news.com.auКатегория: Бизнес