Систему е-квитка у Києві запустять у тестовому режимі вже 1 листопада


Опубликованно 03.12.2018 02:30

Систему е-квитка у Києві запустять у тестовому режимі вже 1 листопада

З початку листопада почне функціонувати в тестовому режимі система оплати проїзду в транспорті з допомогою єдиного електронного квитка. Про це повідомляє Сегодня з посиланням на директора Департаменту інформаційних технологій КМДА Юрія Назарова.

Тестування триватиме 3 місяці. Обмежена кількість пасажирів-тестувальників будуть перевіряти надійність системи і виявляти неполадки.

Раніше повідомлялося, що в громадському транспорті почали монтаж спеціальних пристроїв-валідаторів для зчитування інформації з квитків.

Для оплати можна буде використовувати “Картку киянина“, талони з QR-кодом і електронну пластикову карту (схожі на карти, які використовують в метро).

У грудні валідатори планують встановити на станціях міської електрички. А в наступному році планують підключити до системи метро і навіть маршрутки. За запевненням влади, сплатити єдиним квитком проїзд у всіх видах транспорту можна буде вже в кінці 2019 року.

І всупереч чуткам, валідатори в Києві поки не ставали жертвами вандалів. Перемотаний скотчем валідатор, фото котрого потрапило в мережу, лише пошкодили під час процесу установки, заявив Назаров.

Раніше повідомлялося, що в Києві тестують нову систему оплати перед введенням “єдиного квитка“Категория: Автомобили