Кабмін вирішив, як будуть евакуювати автомобілі: До чого потрібно готуватися


Опубликованно 04.12.2018 03:50

Кабмін вирішив, як будуть евакуювати автомобілі: До чого потрібно готуватися

У середу, 14 листопада, Кабмін затвердив порядок дій для евакуації неправильно припаркованих автомобілів. Про це повідомляє Авто24.

Нові правила були введені ще на початку осені, але для початку їх практичного застосування не вистачало прийняття деякої документації.

Тепер же вирішили, як саме будуть евакуювати машини “героїв паркування“. Евакуювати будуть неправильно припарковані машини, що заважають дорожньому руху. Першим ділом паркувальний інспектор викличе евакуатор.

Водій евакуатора, інспектор і два понятих складуть акт огляду та тимчасового затримання авто (в акті буде вказана інформація про авто, інформація про підприємство, що здійснює евакуацію, інформація про штрафмайданчику). Порушення зафіксують на фото/відео.

Від евакуації автомобіль врятує вчасно з'явився власник авто, при умові, що він може оперативно усунути порушення, але постанову все одно буде виписано.

Про доставку авто на штрафмайданчик повинні будуть повідомити в поліцію, розмістити інформацію про евакуацію на сайті та повідомити власника авто про евакуацію з допомогою смски.

Після оплати штрафу і витрат по збереженню авто, транспортний засіб повернуть власнику або особі, яка ввезла його в Україну.

Прийнята документація не єдина, яка відділяє нові правила паркування від їх реального застосування на практиці. В Україні ще не визначені технічні засоби для фото/відеофіксації порушення правил паркування і не набрано штат паркувальних інспекторів. Коли реально можна буде очікувати змін не на папері можна почитати в одній з попередніх публікацій.

Раніше повідомлялося, що шахраї поставили шлагбаум в самому центрі Києва і брали гроші за паркування.Категория: Автомобили