Засмучений светр Різдвяний план для співробітників


Опубликованно 05.12.2018 22:30

Засмучений светр Різдвяний план для співробітників

Вулворте, домагається дозволу в уряду для співробітників полки на Різдво в Новому Південному Уельсі, як спосіб краще готується до Дня боксу.

У всіх інших штатах, магазинах пухнастиків дозволяється просити співробітників для роботи на Різдво, але закон Новий Південний Уельс значить, у минулому магазин довелося закрити повністю і в минулі роки.

Якщо відділ трудових відносин видати дозвіл супермаркет, прийшли співробітники, співробітники будуть мати можливість добровільно працювати штабелируя полиці з півночі до 5 ранку в різдвяний ранок.

Woolworths є запитавши дозволу у співробітників полки на Різдво. Картина: Адам Сміт

Однак, представник магазину запевнив, новини.ком.АУ, що співробітники будуть змушені працювати на Різдво, і магазини не будуть відкриті для громадськості.

"Ми чекаємо дозволу від виробничих відносин, Новий Південний Уельс для приймання і розпаковування товару в наших магазинах протягом п'яти годин на Різдвяний ранок, щоб допомогти поповнити наші полиці для наших клієнтів на другий день Різдва", - сказали вони.

"Цей вид діяльності, поповнення запасів допускається у дні державних свят, у всіх інших штатах і територіях".

Як Woolworths заявили, що багато їх 38,000 членів команди Вікторія висловили зацікавленість в отриманні ціни державного свята на Різдво.

"Ми повністю поважаємо право членів команди, щоб насолодитися Різдво з близькими людьми і ніколи нікого не змушуємо працювати, хто не бажає це робити", - сказав прес-секретар.

Громадськість відкинув ідею, заявивши, що співробітники будуть відчувати себе зобов'язаним працювати. Фото: Ден Himbrechts/ААР

Але рішення не дуже добре пішли вниз, багато представників громадськості обурені сприймають тиск на персонал працювати на Різдво.

“Чому ви намагаєтеся змусити ваших працівників для роботи на Різдво? У роздріб робочі важко без тебе, відриваючи їх від своїх родин," один чоловік написав на Facebook.

Інший сказав: “Не можу бути тільки один день відпочинку для всіх? Я люблю Різдво, тому що він відчуває, як один день все просто зупиняється, розслабляється і насолоджується компанією один одного".

Деякі користувачі соціальних мереж навіть стверджували, що вони більше не приїдуть в цей магазин, якщо співробітники працювали на Різдво.

"Ну, як Woolworths, я був клієнтом протягом багатьох років, але якщо ви зробите це, до побачення," один чоловік сказав".

Не всі незгодні з натиском, щоб дозволити співробітникам працювати з користувачами соціальних медіа вказуючи на те, що не всі святкують Різдво.

Вулворта заявив, що магазини не будуть відкриті для торгівлі і персонал буде допомагати підготуватися до Дня бокс пік. Картина: Джоел Carrett/ААР

“Не кожен святкує Різдво з родиною і хотів би отримати додаткові гроші для роботи державних свят. Я впевнений, знайшлося б чимало добровольців, які будуть стрибати на шанс," один чоловік сказав.

Інший додав: “У деяких людей немає близьких, щоб провести день. Вони можуть бути померлого або працюють самі. Якщо деякі готові працювати, то нехай за великі суми штрафів. Кому цікаво".

Нєо/акт філія магазину, розподільні і союзних працівників Асоціації (СДА) була категорично проти переїзду, розповідаючи новини Yahoo вони хотіли Вулворта відмову.

“У цьому році тисячі людей доведеться працювати на Різдво. День подарунків-це досить погано, ми хочемо, що повертається до народу Новий Південний Уельс," секретар філія Берні Сміт.

"Вулворта пішов на один крок далі і хоче, щоб тисячі працівників за закритими дверима на Різдво."

Він додав, що якщо Вулворта дозволено поставити кадри для роботи багато змушені прийняти пропозицію, навіть якщо вони не хочуть.Категория: Бизнес