Куди б ви не поїхали, якщо вам потрібен кредит?


Опубликованно 12.01.2019 14:45

Куди б ви не поїхали, якщо вам потрібен кредит?

У нещодавній доповіді економічної CommSec висновки показали кредити від небанківських фінансових установ зросли на 10,3 відсотка за рік у серпні. Це є свідченням того, що банки беруть участь в "більш виваженим" кредитування, а позичальники були й інші варіанти, повідомляє головний економіст CommSec Джеймс Крейг.

"Банки стикаються з посиленням конкуренції з боку небанківських," містер Джеймс сказав. “У той же час банківські депозити є тільки підйом на 2.5 відсотка в річному обчисленні, що посилює залежність від зовнішнього фінансування. Це явно конкурентному і складному середовищі для фінансових інститутів".

Однорангова кредитора SocietyOne став першим кредитора ринку в своєму роді в Австралії, щоб досягти 500 мільйонів доларів у вигляді позик, до 20 000 австралійських позичальникам, і на шляху до досягнення в 2019 році 1 млрд доларів.

Товариство генеральний директор Марк Джонс сказав, що приплив був в основному про зручність для наступного покоління позичальників.

"Тисячолітній споживачі все частіше вимагають більш справедливого, швидше, легше і більш персоналізований рішення мобільних пристроїв практично у кожного бренда вони укладають угоди," містер Джонс сказав. “Думаю, Убер, Airbnb і решті економікою обміну. Фінансових послуг дійсно не відрізняється".

Ентоні і Pritema Bivon одружилися після отримання особистого кредиту.

Містер Джонс сказав, що недавнє увагу на випадки поганої поведінки банків також закликав позичальників відвернутися від великих кредиторів.

"Королівська комісія, безумовно, допоміг нагадати клієнтам, щоб перевірити, що вони отримують гарну угоду від свого банку", - сказав він. "Він ніколи не ушибает для того, щоб отримати другу думку".

Ratesetter Австралія-це іншій стороні кредитора, який спостерігається сплеск активності, консолідації боргу, фінансування автомобіля і ремонт будинку входить в топ бажаю елементів списку для позичальників.

Генеральний директор Ratesetter Даніель Фогго підкреслив, що у цифровій моделі був простіше, швидше і часто більш доступним, ніж інші варіанти.

"Впровадження цифрового альтернативні варіанти кредитування неухильно зростає протягом останніх декількох років в Австралії, так як споживачі стали більш впевненими в fintechs", - сказав Фогго сказав. “Зростання числа альтернативних кредиторів сприяють цьому. В даний час споживачі мають більш широкий вибір і знають, що вони можуть зробити краще значення, а не стирчати з тими ж параметрами, вони завжди використовували."

Коли Ентоні Bivon хотів зробити пропозицію своїй дівчині Pritema і ремонтувати своє майно за своє майбутнє, він був розчарований його варіантів.

"Після того, як наближається мій банк, який я був лояльним клієнтом протягом 15 років, плюс кілька дзвінків і листів розчарування, я був не в змозі (зробити що мені потрібно)," Містер Bivon сказав.

"Ми не можемо здатися, щоб отримати якусь підтримку або гідною процентної ставки в нашому банку."

Після пошуку в інтернеті альтернативи, Містер Bivon вибрав Персональний кредит з суспільством, який допоміг йому досягти своєї мети.

"Я одружений на жінці моєї мрії у листопаді 2017 року", - сказав він.

Спочатку опубліковано в якості позичальників кисті банків і врятуватиКатегория: Бизнес