Що сексист? Половина австралійців вважають жінок занадто гостро реагувати на сексизм


Опубликованно 10.02.2019 13:45

Що сексист? Половина австралійців вважають жінок занадто гостро реагувати на сексизм

Щодо колег-чоловіків. коментуючи появу жінки на роботі, або бос просуває чоловіка над жінкою, тому що вона може мати дітей?

Незважаючи на популярність рух #Метоо протягом останніх двох років, і багатьох розмов, які вона викликала, здається, ми більше розділені, чим коли-небудь на лікуванні жінок у цій країні.

Широкомасштабне дослідження показало, що половина австралійців почувають себе жінки регулярно перевираете "безневинними" зауваженнями і виступає в якості сексист, коли вони не.

Ще 40 відсотків вважають жінок перебільшувати, як неоднаково вони розглядаються у громадському і трудовому житті, у той час як 35 відсотків думають, що жінки не в змозі оцінити "все, що чоловіки роблять для них".

Результати фінансується урядом національного зміною ставлення суспільства до насильства проти жінок опитування були оприлюднені цього тижня, з відповідями від 17 000 чоловік.

Ян Френ, співведучий СБС Viceland програма новин каналу і ведучий нового критиками подкаст під назвою сексизм в місті, сказав, що вона була стривожена висновками.

"Я думаю, що ми зараз маємо проблеми з трактуванням", - сказав Френ.

“У нас є дві людини, що беруть участь в угоді, і це абсолютно вірно, що він має різне смислове навантаження. Людина може подумати, що він невинний, і жінка може подумати, що це не так. Питання в тому, як ми міст?"

Деякі чоловіки можуть відчувати себе "розбитим" по інтенсивності поточних обговорень, сказав Фран, але це далеко не нові.

“Ви повинні зрозуміти, що жінки говорили про це протягом десятиліть. Різниця зараз це відбувається поза дами два-для-один коктейль на годину. У нас є середнього", - сказала вона.

І в той час як статус жінки стрімко розвиваються в останні 50 років — порівняно короткий проміжок часу в порядку речей — становище людей залишається в основному незмінною.

"Жінкам не потрібні чоловіки, щоб захищати і піклуватися про них у традиційному сенсі, і я думаю, що деякі чоловіки можуть відчувати себе ущемленими, що вони не подякували і не оцінив", - сказав Френ.

"Ми знаходимося в перехідній фазі від чоловіка роблять все для жінок, і жінки роблять речі для людей, щоб люди робили речі для людей".

Френ сказала, результати опитування були не в ладах з досліджень і даних, а також документально підтверджених досвідом незліченних жінок.

"Ви можете думати жінка перебільшуєте або змішувати те, чого немає, але цифри говорять про інше", - сказала вона.

“Дослідження за дослідженням говорить вам, що в кінці робочого життя, середня жінка буде мати набагато менше грошей, ніж середня людина. Але розрив в оплаті праці тільки один приклад.

“Безпека є яскравим прикладом. Ви можете сказати, що жінки перебільшують все, що ви хочете, але справа в тому, що жінки набагато частіше стають жертвами насильства з боку чоловіків, ніж чоловіки стають жертвами жіночого насильства".

Протуберанец кампанії Метоо #і розпалило розмова про сексизм і лікування жінок та багато чоловіків відчувають себе ізольованими в результаті.

Документальний фільм Австралія сексист? в ефір на SBS в ніч на вівторок і серед проведених експериментів було дивитися на жінку verballed чоловіків автомобілістів.

Ведучий шоу Юмі Стайном сказав, що багато чоловіків вважають поведінку, як це не було недоречним і відчував жінок ображає він просто занадто чутливий.

"Якщо ви думаєте, що жінки не відчувають загрозу з боку ви кричите з вікна машини на них, у мене для вас новина — вони це роблять, але спасибі, що розповів нам, як жінки відчувають себе", - сказав Стайном.

“Коли жінка каже вам, що ваша поведінка змушує їх відчувати себе жахливо, ви не можете заперечувати їх почуття. В даний момент, ми повинні дізнатися, що люди мають право на свої почуття".

Як шоу пішло в повітря, Стайном сказав, що вона вкрала шквал критики в соціальних медіа, що вона сказала і зробила в минулому.

Це яскравий приклад того, як жінки проходять більш високі стандарти, ніж чоловіки, говорить вона.

"Жінки караються за те, що і чоловіки, як правило, піти з речами", - сказав Стайном.

“Є ціла система підтримки, щоб підтримати ш*т людей і захищати або приховувати їх SH*Т справи. Жінок немає. Це досить нестерпно".

День Австралії Посол Жанетт Френсіс.

Як повідомляли Новини.ком.АУ минулої п'ятниці, дослідження також показало тривожне ставлення до насильства в сім'ї та ролі чоловіка у стосунках.

Ще один висновок дослідження під керівництвом національних австралійська науково-дослідна організація з безпеки жінок, про придатність жінок до політичного життя.

Він виявив, що один з семи австралійців, або 14 відсотків опитаних, вважають, що чоловіки більш здатні в політиці, ніж жінки.

"Якщо це здатна, я б не хотіла бачити те, що не здатний", - сказав Френ. "Подивіться на минулий рік і розповісти мені, що представляє можливості".

Юмі Стайном сказав, що результати обстеження виявилися невтішними, але вона сподівається, що 'голка рухається в правильному напрямку'.

Коаліція була піддана критиці за відсутність жінок і опору, щоб встановити квоти для нових політичних кандидатів.

Юлія банків, депутат від Ліберальної партії, заявила, що вона не буде брати участь у наступних виборах, а потім на минулому тижні звільнилася партії, щоб сидіти як незалежний, за нібито знущання вона зазнала під час розливу керівництва, які скинули Малькольм Тернбулл.

Колишній міністр закордонних справ Джулі Бішоп також висловився проти того, щоб жінок у парламенті часто звертаються.Сексизм в Сенаті1:23

Сенатор зелених Сара Хенсон-Янг спробує подати в суд Ліберально-демократичної сенатор Девід Leyonhjelm за його "присоромити" коментарі до неї. 3 липня 20185 місяців тому/дисплей/newscorpaustralia.com/веб/NewsNetwork/Новини/Національний/Категория: Бизнес