Бизнес

Wesfarmers просить зупинці торгівлі

В Перті на основі конгломерату просила в п'ятницю вранці, що припинити залишатися на місці до вівторка, якщо оголошення на Колс заздалегідь.

У березні Wesfarmers оголосив його "разів в десятиліття" перейти до спин з Колс групи, її найбільший підрозділ, і вказати його в списку на ASX.

Колс — куплена Wesfarmers в 2007 році — близько... ( подробнее )

Чому Ihrke Шеннон угробив військовий гламур моделювання

МС Ihrke служив в якості морської піхоти США на дійсній військовій службі протягом чотирьох років, і вона піднялася через розряди, щоб стати сержантом, подорожував по всьому світу, а також отримав диплом наука в ході своєї військової кар'єри.

Але 29-річний зрештою вирішили залишити за спиною силу — і стати гламурною моделлю.

•... ( подробнее )

Грубі жарти на робочому місці працівник Великобританії неприємні наслідки

Працівник складу Шон Хеггерті, від Мерсісайд, Англія, зняв витівка на роботі в кінці минулого місяця.

Але через тиждень він був викликаний на нараду, де йому сказали, що він буде звільнений за трюк, який побачив його прогулянка через склад у присутності співробітників, ділових контактів і клієнтів, носити нічого, але в дивину "слон стрінги... ( подробнее )

Терміново відкликає більш потенційно смертоносних великий W пункт

Насправді, влада закликає всіх, хто купував прикраси, щоб негайно припинити використання і повернути їх у великій Ж магазини на повне повернення коштів.

Підсвічники прийшли в рожевому і золотом, а також зелені, та срібні, та пішов у продаж у відділеннях банку по всій Австралії з 18 вересня.

Коли вони були знайдені, щоб бути легкозаймисті... ( подробнее )

Как предлагает Министерство экономического развития действовать и жди меня

Министерство экономического развития Украины опубликовало список официально утвержденных правительством документов, которые представляют собой стратегическое видение управления ты приготовил.

Всего к 2016 году будет 3444 компаний государства, которые закреплены за различными ведомствами.

Некоторые из них останутся в государственной... ( подробнее )

Во Львове откроют Центр развития предпринимательства

Экономические Агентства развития сетей знаний PPV и "Часопис" творческая семья максимум Yakover открыть в центре Львова пространства бизнес-центр с широким спектром услуг по поддержке предпринимателей — как начинающих, так и владельцам уже существующего бизнеса. Это первый и единственный центр поддержки малого и среднего бизнеса в Западной Украине.

По... ( подробнее )