Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Киев

banner12

Медики у вівторок в центрі Києва вимагають погасити борги по зарплаті

Як зазначила голова профспілки працівників сфери охорони здоров'я Вікторія Коваль, акція попереджає, мирна, якщо влада не почує, буде більш масштабна акція.

Працівники сфери охорони здоров'я мають... ( подробнее )

Послання Стівена Хокінга українцям

Знаменитий фізик Стівен Хокінг привітав українську науку і згадав про видатного вченого Володимира Вернадском. Він також він побажав українцям більше свободи.

На 14-му форумі YES-2017, який проходить у Києві, як сюрприз-гостя з'явився всесвітньо відомий фізик Стівен Хокінг. Вчений з'явився у вигляді голограми.

подробнее )

Порожній Майдан. У центрі Києва проходить мітинг з вимогою політреформи

Повідомляється, що на мітингу в центрі Києва на Майдані, присвяченому політичної реформи в країні, присутні лише 30-40 осіб.

У Києві на Майдані Незалежності проходить акція на підтримку політичної... ( подробнее )

Где купить технические двери

Любое, даже самое маленькое предприятие, общественное здание или заведение должно в полной мере отвечать десяткам всевозможных норм и требованиям множества специфических правил. Регулируются подобными правилами и разграничительные изделия – специальные технические двери, обладающие определенными параметрами. Однако найти и купить подходящий вариант,... ( подробнее )

Позеленів. У центрі Києва вандали зіпсували фонтан

На вулиці Сагайдачного на Подолі невідомі зіпсували фонтан у парку, заливши в нього рідину зеленого кольору. Тепер комунальникам доведеться ретельно очищати фонтан.

Невідомі осквернили фонтан на... ( подробнее )

Потрійне ДТП в Києві: з-за аварії перекрили проспект

Як повідомляється, на проспекті Ватутіна, з боку Троєщини, сталося потрійне дорожньо-транспортна пригода, в результаті якого поліція перекрила практично весь проспект.

Увечері 16 вересня в Києві... ( подробнее )

banner13