Автомобили

В Україні кількість електрокарів перевищило чотири тисячі

Загальний парк електромобілів, які експлуатуються в Україні, вже перевищив 4 тис. одиниць.

При цьому тільки за останні вісім місяців він подвоївся. Про це повідомляє AUTO-Consulting.

Також наголошується, що майже 90% всіх електромобілів в країні – це Nissan Leaf першого покоління, в основному – 2013-2014 років випуску.

Далі... ( подробнее )

Kia Optima отримала нові двигуни

Бензинові і дизельні мотори у новинки тепер мають однаковий обсяг - 1,6 л.

Оновлена Kia Optima 2018 буде показана на початку весни на Женевському автосалоні, а європейським покупцям надійде в третьому кварталі 2018 року. В Україні зможуть придбати новинку не раніше початку 2019 року. Модель буде представлена в кузовах седан і універсал,... ( подробнее )

Новий автомобіль CHERY TIGGO 7 буде представлений в Україні

10 лютого 2018 в Україні буде офіційно представлений новий автомобіль CHERY TIGGO 7.

Вже зовсім скоро – 10 лютого 2018 – в Україні буде офіційно представлений новий CHERY TIGGO 7 – четвертий кросовер в SUV сімействі Chery Tiggo в нашій країні. Прем'єра відбудеться у великих торгових центрах одночасно у Києві, Вінниці, Дніпропетровську,... ( подробнее )

Uber патентує VR для салону безпілотного таксі

Можливо, в майбутньому пасажири безпілотних таксі зможуть розважитися поїздкою по віртуальному світу з динамікою, синхронізованої з рухом реального автомобіля.

В серпні 2016 року компанія ?ber подала у Відомство з патентів і товарних знаків США дві майже однакові патентні заявки; в минулому місяці відомство опублікувало їх. Обидва документи... ( подробнее )

Компанія Mitsubishi повідомила про плани на 2018 рік

На щорічній конференції компанія "Mitsubishi" підвела підсумки 2017 року і розкрила свої плани на 2018 рік.

На конференції повідомили, що з початку 2017 року було реалізовано 24 325 автомобілів, що на 45% більше результатів 2016 року за аналогічний період (16 769 одиниць). Японський бренд в 4 рази перевищив зростання ринку. Частка ринку... ( подробнее )

Женевський автосалон 2018: Hyundai представила електромобіль Kona Electric

Компанія Hyundai представила на Женевському автосалоні електричну модифікацію кросовера Hyundai Kona Electric, оснащену двома конфігураціями силових агрегатів.

За інформацією видання, базова версія кросовера оснащене 135-сильним електричним мотором, що живиться від акумулятора ємністю 39,2 кВт / год, Запас ходу автомобіля досягає 300 км.

Також... ( подробнее )