Здоровье

banner12

В каких случаях может потребоваться замена хрусталика

Ослабление зрения зачастую становится результатом помутнения небольшого биологического тела внутри глазного яблока, которое называется хрусталик. Хрусталик является естественной линзой, расположенной напротив зрачка. Именно сквозь призму хрусталика свет преломляется и преобразуется, мы получаем картинку окружающего мира. С годами линза может утратить... ( подробнее )

В Одеській області ліквідовано канал контрабанди психотропів

В Одеській області співробітники Служби безпеки України спільно з прикордонниками та прокуратурою викрили контрабанду психотропних речовин вартістю 10 млн дол.

Як повідомили УНІАН у прес-службі управління СБУ в Одеській області, співробітники спецслужби спільно з прикордонниками та прокуратурою зупинили автомобіль зловмисників на трасі... ( подробнее )

У Миколаєві госпіталізували жінку після укусу каракурта

У Миколаєві госпіталізували 75-річну жінку, яка постраждала від укусу павука каракурта.

Як повідомили УНІАН у прес-службі управління охорони здоров'я Миколаївської ОДА, нещасний випадок стався 26 серпня, а повідомлення про неї надійшло 29 серпня 06.10.

Відзначається, що павук вкусив жінку, коли вона працювала на городі.

Постраждала... ( подробнее )

У Деснянському районі Києва зафіксовано випадок сказу

У Деснянському районі Києва у тварини виявили сказ.

Як повідомляє прес-служба столичного управління Госпродпотребслужбы з посиланням на Об'єднання ветеринарної медицини в Києві, до фахівців звернувся громадянин, на подвір'ї якого забігла лисиця.

Згодом громадянин помітив зміни у поведінці свого кота, зокрема, агресію, відмова... ( подробнее )

Рівненщина: через отруєння в шкільній їдальні госпіталізовано 9 першокласників

В смт Зарічне Рівненської області після обіду в шкільній їдальні дев'ять першокласників госпитализировалив інфекційне відділення районної лікарні.

Як повідомили в головному управлінні Госпродпотребслужбы у Рівненській області, діти вчаться в Зарічненському НВК «ЗОШ I ступеня-гімназія». Всі вони обідали в шкільній їдальні 4 вересня.

Госпіталізованим... ( подробнее )

Штаб Ахметова продовжує лікувати і реабілітувати дітей, поранених у військовому конфлікті на Донбасі

З початку проекту 10 березня 2016 року допомогу отримали 80 постраждалих хлопців з Донбасу. 71 з них пройшов курс реабілітаційного лікування в санаторіях, ще 9-ти були видані технічні засоби для відновлення і медикаменти.

«З проханням допомогти пораненим дітям на гарячу лінію Штабу дзвонили батьки з різних куточків Донбасу. Найбільше заявок... ( подробнее )

banner13