Технології SpaceX в електромобілі: Tesla готується випустити заряджений Roadster


Опубликованно 12.07.2018 09:54

Технології SpaceX в електромобілі: Tesla готується випустити заряджений Roadster

На одному заряді батарей "Родстер" зможе проїжджати майже тисячу кілометрів, що є рекордним показником для сучасних електрокарів.

Tesla готує "божевільний" електромобіль. Про це на зборах акціонерів компанії заявив її засновник і керівник Ілон Маск, пише Carscoops.

Мова йде про зарядженої версії Tesla Roadster – нової моделі американського автовиробника, прототип якого був представлений в 2017 році.

"Той "Родстер", який ми представили, це була базова модель. У неї також буде спеціальний пакет SpaceX. Він просто божевільний", — цитує видання слова Маска.

За словами топ-менеджера, основне завдання моделі – обігнати за усіма можливими характеристиками бензинові спортивні машини, які багато хто, як вважає Мак, досі вважають більш вражаючими.

Tesla Roadster показали в листопаді 2017 року. Автомобіль отримав три електромотора, максимальний крутний момент якого досягає 10 000 Нм, а також батареї загальною ємністю 250 кіловат-годин.

У компанії стверджують, що спорткар зможе прискорюватися з нуля до 96 кілометрів на годину за 1,9 секунди, а до 160 кілометрів на годину машина набере за 4,2 секунди.

Максимальна швидкість – 400 кілометрів на годину.Категория: Автомобили