Китай завдає удар у відповідь на тарифах Трампа
Опубликованно 09.09.2019 04:40
Китайський уряд заявила, що буде вводити відповідні тарифи на US60 мільярдів доларів ($AU86.4 млрд.) американських товарів, у результаті чого американський фондовий ринок впаде значно відразу.
Це означає, що торгова війна між цими двома економічними центрами реальна.
І це стає потворним, з президентом США Дональд Трамп загрожує ще (ауд) 467 мільярдів доларів тарифи на китайські товари.
ASX була вражена останньої ескалації, акції різко впали на відкритті.
Ринок знизився на 1,4% до початку торгів, всього за кілька годин після того, як Пекін оголосив про підвищення тарифів на американські товари.
Індекс S&Р/ASX 200 індекс впав 72.3 очок всього за 15 хвилин.
Втрати були гіршими у фінансовому секторі.
Європейські фондові ринки також постраждали за нових тарифів, з Пан-європейський індекс STOXX 600 знижується 1.2%
Глобальний ринковий стратег Керрі Крейг сказав, що спір може пошкодити глобального зростання.
"Останнім часом око за око підвищили тарифи збільшив ризик зниження на ринку користуються в цьому році" Дж. п. Морган стратег з управління активами, повідомив австралійський фінансовий огляд.
"Крім того, оскільки немає чіткого графіка зустрічей між китайськими і переговорники від США, ринки можуть бути більш волатильними, особливо за відсутності якої-небудь істотної інформації не пишуть в Твіттері".
Частки ринків по всьому світу були приголомшені остання ескалація торгової війни між Китаєм і США.
ЩО СТАЛОСЯ З КИТАЄМ І США?
Китай і США продовжують підживлювати їх торговельну війну, нав'язуючи черговий виток тарифів на одного.
Швиденько — тариф є, по суті, комісії, прикріплені до імпортних товарів. Це, як правило, нараховується у відсотках від ціни угоди, що іноземний покупець оплачує продавець.
Тарифи використовуються для захисту національної промисловості від іноземної конкуренції, але також можуть покарати зарубіжних країн для скидання своїх товарів за невиправдано низькими цінами. Останнє стало основною причиною пан Трамп введення додаткових мит на сталь та імпорт алюмінію з Китаю в минулому році.
Але чому це знову загострюється?
У США в п'ятницю оголосила про свій намір підвищити тарифи на вартості китайського імпорту в 200 мільярдів доларів — від 10 відсотків до 25 відсотків.
США обґрунтували таке рішення, звинувативши Китай відступає від зобов'язань, прийнятих у попередніх переговорів.
Адміністрація Трамп сподівається, що все менше американців будуть купувати товари в Китаї, на користь вітчизняних товарів, що іноземні компанії покинути цей ринок і голова в іншому місці.
“Багато тарифицируемой компанії будуть виїзд з Китаю для В'єтнаму і інших країн Азії. Ось чому Китай хоче зробити операцію так погано!" Вчора пан Трамп в Твіттері.
У США в п'ятницю оголосила про свій намір підвищити тарифи на вартості китайського імпорту в 200 мільярдів доларів — від 10 відсотків до 25 відсотків.
Китай вже відреагував на підвищення тарифів на вартості американських товарів на 60 мільярдів доларів, при цьому тарифи виросли від 5 до 25 процентів набирають чинності з 1 червня цього року, понад 5000 американських товарів, включаючи батареї, шпинат і кави.
Вам потрібно тільки подивитися на останні дані фондового ринку, щоб побачити його вплив. Акції скотилися по всьому світу.
Промисловий індекс Доу-Джонса знизився більш ніж на 600 пунктів до вечора, в той час як стандартний & poor's 500 також опустився майже на 2,5 відсотка.
Індекс Доу-Джонса був вражений торгова війна.
Раніше акції впали в Європі і Азії.
Вища китайський тарифів почнеться на два тижні. Збільшується застосуємо до китайських товарів відвантажених з п'ятниці, яка займе близько трьох тижнів, щоб прибути в морських портах США і стають предметом більш високі тарифи.
На Twitter, містер Трамп застеріг президента Китаю Сі Цзіньпіна про те, що Китай "буде дуже боляче", якщо він не згоден на торговельну угоду.
Я відкрито сказав президент Сі та всіх моїх численних друзів в Китаї, що Китай буде дуже сильно боліти, якщо не домовимося, тому що компанії будуть змушені покинути Китай для інших країн. Занадто дорого, щоб купити в Китаї. У вас було дуже багато, практично завершена, і ви відмовилися!— Дональд Дж Трамп (@realDonaldTrump) 13 травня 2019
ХТО БУДЕ ТАРИФИ БОЛЯЧЕ?
Дональд Трамп наполягає на тому, що тарифи на жорстку лінію буде змусити Китай платити гроші в казну США.
Він неодноразово заявляв, що останнім часом в понеділок, що підвищення тарифів на китайські товари не завдадуть шкоди американським споживачам.
Переговори з Китаєм тривають в сприятливому ключі - абсолютно немає необхідності поспішати - так як тарифи, які зараз платять в США з Китаю 25% на 250 мільярдів доларів товарів і продуктів. Ці величезні платежі йдуть безпосередньо в казну США....— Дональд Дж Трамп (@realDonaldTrump) 10 травня 2019
Але це не відповідає дійсності. Тарифи оплачуються, а не уряд країни, а компанія, що поставляє на товар.
Ці тарифи, іншими словами, є податок на американців, на відміну від "платять США з Китаєм".
Ларрі Кадлоу, голова Національної Економічної ради при Президенті РФ, визнав у вихідні, що американські споживачі і підприємства будуть нести певні витрати.
"Обидві сторони будуть платити", - сказав Фокс Ньюс.
В США ціни на соєві боби, орієнтовані на китайського тарифів минулого року, впали в понеділок до 10-річного мінімуму, засновані на побоюваннях затяжний торговельної війни.
У заяві американського президента Асоціації сої Деві Стівенс, сої фермер з Клінтон в Кентуккі, висловив розчарування, що "нас було за столом з Китаю 11 разів і досі не закрив операцію".
"Що це означає для виробників сої є те, що ми втрачаємо", - сказав він. "Втрати цінного ринку, втративши стабільні ціни, втрачаючи можливість підтримати наші сім'ї і наші громади."
Містер Трамп розповів журналістам, що нова програма, щоб полегшити нам біль фермерів", які розробляються прямо зараз" і пророкував, що вони будуть "дуже раді". Адміністрація в минулому році передав допомогу фермерам в розмірі 11 мільярдів доларів, щоб компенсувати втрати від торговельних конфліктів.
Китай підвищив тарифи на вартості американських товарів на 60 мільярдів доларів.
Найбільш високі тарифи оголошені Китаєм буде поширюватися на промислові хімікати, електронне обладнання, машинне обладнання точності і сотні продуктів.
Пекін йде американського імпорту карати через однобічне торгового балансу між двома найбільшими економіками світу.
Китайські регулятори замість того, щоб адресно американських компаній в Китаї, сповільнюючи очищення вантажів через митницю і обробку бізнес-ліцензій.
Нові тарифи, швидше за все, зашкодить експортерам з обох сторін. Зростає вже зірвали торгівля в таких американських товарів, як соя та медичного обладнання та сколихнули інших азіатських країн, які постачають китайські заводи.
ЩО ДАЛІ?
Адміністрації МР Трамп пригрозив шльопнути тарифів на імпорт все в Китаї — 325 мільярдів доларів (австралійських доларів 467.28) на загальну суму. Публічні слухання будуть проводитися на можливість підвищення в наступному місяці.
Мобільні телефони і ноутбуки будуть включені в цей список, але фармацевтичні компанії можуть бути виключені.
У той же час китайські державні ЗМІ газета "Глобал Таймс" заявив, що Пекін розглядає скидання американських казначейських зобов'язань, припинення американської сільськогосподарської покупок і скорочення замовлень на літаки Боїнг. Акції Boeing впали на 3,4 відсотка після оголошення про це.
Державні ЗМІ Китаю спробував заспокоїти підприємців і споживачів, що правляча Комуністична партія має засобів реагування.
"Нема чого боятися", - сказав партійної газети "Женьмінь жибао". “США-спровокував торговельну війну проти Китаю-це просто перешкода в процесі розвитку Китаю. Нічого особливого в цьому немає".
Пан Трамп повідомив, що розраховує зустрітися з г-Сі наприкінці червня на саміті G-20 в Осаці, Японія.
"Може, щось станеться", - сказав він, виступаючи в Білому домі на ніч. "Ми збираємося зустрітися, як ви знаєте, на саміті G20 в Японії і це буде, я думаю, що, напевно, дуже плідну зустріч."
Пекін заявив у понеділок, що "не здатись" зовнішнього тиску, і державні ЗМІ тримали стійкий барабанний такт з різкими коментарями, підтверджуючи, що двері завжди відкриті для переговорів, але пообіцявши, що Китай буде відстоювати свої національні інтереси і гідність.
Пан Трамп заявив, що "не поспішайте" завершити угоду з Китаєм. Він знову захистив переїхати в похід нас тарифи і сказав, що немає жодної причини, по якій американські споживачі будуть оплачувати витрати.
Економісти і консультанти галузі, однак, стверджують, що це американські компанії, які будуть оплачувати всі витрати і цілком ймовірно, вони передають їх споживачам.
— з проводамиЦе австралійська економіка надто залежить від Китаю?1:18
Китай є одним з основних торговельних партнерів Австралії і цей зв'язок допомогла нам пережити глобальної фінансової кризи та інших економічних потрясінь. Але чи означає це, що ми дуже залежимо від Китаю? І що може трапитися з нами, якщо китайська економіка загальмується?1 лютого 2018рік назад/дисплей/newscorpaustralia.com/веб/NewsNetwork/Новини/світ/
Категория: Бизнес