Австралійців попередили: 'звикнути'
Опубликованно 19.09.2019 04:10
Австралійський лідер дав невтішну оцінку плюнув у вівторок, котрі схвилювали світові ринки на тлі побоювань рецесії в США та інших провідних західних країн, як Великобританія і Німеччина.
"Я думаю, нам доведеться звикнути до цього, це рівень напруженості," пан сказав Моррісон сім мережі.
"Ми просто повинні врахувати це, ми повинні поглинати його, ми повинні бачити можливості, яких дуже багато".
Прем'єр-міністр раніше заявив, що впевнений в американо-китайської торгової війни буде вирішено, в тому числі після саміту G20 в Осаці в червні.
Фінансові ринки, ймовірно, залишаться волатильними в короткостроковій перспективі, у той час як США-Китай програє війну. Фото: АПУ зображення/Ден Himbrechts
Однак в якості лідерів, в тому числі р-н Моррісон, підготувати для участі в саміті G7 в Біарріце, Франція, Він сказав, що Китаю необхідно дотримуватися тих же правил, як і інші країни з урахуванням її економічних успіхів.
Китай є найбільшим торговельним партнером Австралії і США його найбільш значні безпеки союзника.
"Досягнувши цієї критичної маси економічних показників, правил, які поширюються на всіх нас, у Сполучених Штатах, повинні застосовуватися в Китай", - сказав він.
“І заснованого на правилах порядку, де йдеться про те, як технології обробляється, як партнерські відносини формуються, як платежі.
"Як ви скоротити викиди, наприклад, я маю на увазі, ми всі повинні підкорятися тим же правилам зараз".
Мова йде, як Китай все більше заявляє про своє домінування на військовій, політичній, економічній і культурній галузях, що ведуть до сутичок з демонстрантами в Гонконзі і поле зіткнення з Білим домом з приводу торгівлі.
У Тихоокеанському регіоні на цьому тижні, посол Китаю в Самоа написом критики Пекіна як "невіглас" і "упередженим" після регіональної зустрічі на вищому рівні в Тувалу, де Австралія намагалася відновити лідерство.
Замість цього, Канберра зіткнулася з критикою за відсутність дій з питань зміни клімату, лідери, такі як прем'єр-міністр Фіджі Френк Байнімарама кажуть, що вони воліли китайський бренд дипломатії "поблажливо" Австралія.
Про Китай прихильників в Гонконзі. Китай приймає все більш жорсткий тон у Гонконгу після тижня протесту зірвали місто. Картина: Дон Маккіннон / ОВП.
Сяолян посол Прат спробував скористатися моментом, відкидаючи західні звинувачення в тому, що програми закордонних справ Китаю допомоги держави створює клієнту як неточні "холодної війни" мислення.
"А не показувати пальцем на добрі справи Китаю, тим, хто зберігає на безпідставні звинувачення і домисли могли б зробити більше для надання допомоги Тихоокеанським острівним країнам," Чао писав в Самоа спостерігача.
"Деякі люди сумнівалися допомоги у Китаї, навіть ігноруючи факти і сфабрикував так зване 'Китай боргову яму' — це або забобонів або невіглас зовнішньої політики Китаю."
Допомога Китаю поставляється в основному у вигляді кредитів під низькі відсотки, але критики кажуть, що він залишає країни-боржники зобов'язані Пекін, підриває їх незалежність. Вона отримала назву "пастки заборгованості дипломатії" і зі страхами Китаю відоме пояс і один шлях, покликаний з'єднати країни Європи країни сідла з непосильними боргами.
Раніше цього місяця міністр оборони США Марк Еспер звинуватили Китай у дестабілізації регіону, використовуючи таку тактику, посилаючись на "грабіжницькій економіки і боргових зобов'язань на суверенітет пропозиції".
Відповідь ПРАТ спостерігачів був тупим: "так звані 'Китай боргову пастку' є вкрай безглуздо." "Іноземна допомога Китаю ... відбувається без втручання в їх внутрішні справи, або вкладення будь-яких політичних умов", - написав він.
Австралія, найбільший донорської допомоги в Тихоокеанському регіоні, побоюється інтересів Китаю в регіоні, побоюючись, довгострокова мета полягає у створенні військової бази на островах.
Вона розгорнула пропагандистський наступ охрестили "Тихий крок" в минулому році для протидії впливу Пекіна.
Але китайські дипломати також були визначені, щоб їхні голоси були почуті в регіоні, іноді штовхає їх причиною агресивно.
Містере Моррісон буде присутній на саміті G7 у Біарріц у ці вихідні разом з нами лідер, президент Трамп, і прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон.
— З ААП, ААП
Категория: Бизнес